Free Shipping for Purchases of 5000 TL and Above!
100% ORIGINAL BRAND PRODUCTS ARE WITH YOU WITH THE DIFFERENCE OF GÜMRÜK BOUTIQUE 100% ORIGINAL BRAND PRODUCTS ARE WITH YOU WITH THE DIFFERENCE OF GÜMRÜK BOUTIQUE 100% ORIGINAL BRAND PRODUCTS ARE WITH YOU WITH THE DIFFERENCE OF GÜMRÜK BOUTIQUE 100% ORIGINAL BRAND PRODUCTS ARE WITH YOU WITH THE DIFFERENCE OF GÜMRÜK BOUTIQUE

INTER MİAMİ CF 22/23 İÇ SAHA FORMASI

  • Product Code: Q30CIRUJ95
  • Barcode: 6245697405804
  • Brand: Adidas
  • Category: FORMA
  • 69,47 EUR
  • 13,89 EUR in installments starting from ..
ORDER WITH WHATSAPP
Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges
Futbolun altın yetenekleri tarafından giyilen, pembe tonlarda forma. Bu adidas forma, polo yaka tasarımı ve okyanusun gün batımını yansıtan renkleri ile göz alıcı bir görünüm sunar. Taraftarlar için tasarlanan model, file parçaları ve nemi uzaklaştıran AEROREADY teknolojisi ile plajda geçirdiğin akşamlar gibi rahat hissetmeni sağlar.  Bu ürün, %100 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir. Halihazırda üretilmiş malzemeleri tekrar kullanarak, atıkların azalmasına, sınırlı kaynaklara olan bağımlılığımızı ve ürettiğimiz ürünlerin ayak izini azaltmaya yardımcı oluyoruz.

DELIVERY

If the product is on or before 18:00 on the day you order, your order will be shipped on the same day. And it is delivered the next day.

If you have given the cargo after 18:00, if your product is in stock, shipping is done the next day.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Ürün tükenmek üzere. {x} kişi bu ürünü inceliyor.
Discount Opportunities
Son Gezilenler
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRÇıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Loading...